Nabízím balíček několika služeb, od vyklízení jednotlivých místností až po vytřídění nedůležitých věcí ve vašem bytě či domě, popř. kanceláři. Na základě telefonické nebo osobní konzultace si ujasníme, s čím potřebujete pomoci a co ode mne očekáváte  a já vám nastíním, jak vám pomohu vyřešit váš problém, co pro to bude potřeba udělat a kolik času nám to zabere.

Na třídění a organizování věcí můžeme pracovat společně, ale mohu pracovat i sama. Ve druhém případě spolu na konci časového úseku projdeme vytříděné a zorganizované věci a na základě vašeho souhlasu a dle vašeho uvážení s nimi naložíme.

Co všechno umím zorganizovat a vytřídit ve vaší domácnosti:

  • kuchyň
  • obývák
  • ložnici
  • dětský pokoj
  • sklep/půdu/garáž

 

Nový začátek

Stěhujete se do nového bytu či domu, ale děsí vás představa balení všech věcí? Ne nadarmo se říká: "Lepší je vyhořet, než se stěhovat." Pomohu vám s balením věcí a s tím, abyste si odvezli jen to, co vám skutečně dělá radost. Přece nebudete zbytečně platit za odvoz věcí, na kterých vám již nezáleží. V novém bydlení vám pak pomohu věci vyskládat a uspořádat.

Dědictví

Zdědili jste byt či dům a s ním i veškerý majetek a nevíte co s tím? Už víte, že bude potřeba prokousat se hromadou věcí po předcích nebo příbuzných, ke kterým nemáte žádný vztah. Času je v dnešní době málo a nepochybuji, že oceníte moje služby. Pomohu vám probrat se všemi věcmi a společně najdeme řešení, jak s nimi dále naložit.

 

 

 

 

Firmy, společnosti

Jste majitelem firmy a potřebujete se zbavit nepořádku ve vaší kanceláři? Pokud potřebujete uspořádat kancelářské potřeby, staré materiály, různé smlouvy a jiné papíry, pak jsem váš člověk. Napište mi, popište stručně současný stav a čeho si přejete dosáhnout. Následně na to vám zavolám zpátky a navrhnu způsob, jak toho docílit.